top of page

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR UZTURA BAGĀTINĀTĀJIEM

 1. Kāda veida kolagēnu jūs izmantojat savā produkcijā? Kāda ir tā izcelsme? 

  Visos Collagen Beauty līnijas produktos izmants dzīvnieku izcelsmes hidrolizētu kolagēns, 3 galveno kolagēna veidu (I, II un III) maisījumu (galvenokārt I un III tipu).

   

 2. Vai pēc vienas Shots iepakojuma lietošanas ir iespējams uzreiz sākt lietot nākamo? Cik ilgi es varu lietot Shots/ Sachets produktus? Vai ir nepieciešams pārtraukums? 

  Collagen Beauty shots / sachets - jālieto vismaz 6 nedēļas, ieteicamais lietošanas ilgums ir 12 nedēļas. Pēc kursa pabeigšanas var veikt 1-2 mēnešu pārtraukumu. Pēc kolagēna uzņemšanas 2-4 nedēļas, kolagēna lietošanu var turpināt pēc pauzes, lietojot Collagen Sachets. Kolagēna produkti satur aminoskābes un citas būtiskas aktīvās vielas, tāpēc tos var lietot nepārtraukti. Tiesa, uztura bagātinātājus neaizstāj pilnvērtīgu uzturu.

  Detox shots - jālieto vismaz 1 mēnesi, ieteicamais lietošanas periods 6-8 nedēļas, var lietot nepārtraukti līdz pat 3 mēnešiem, pēc tam ieteicams vismaz 1 mēneša pārtraukums. Uztura bagātinātājus nedrīkst izmantot kā pārtikas aizstājējus.

  Brain boost shots - nav noteikts minimālais lietošanas ilgums,  uzturu bagātinātāja augu aktīvās augu sastāvdaļas jāizmanto vismaz 4 nedēļas, ieteicams lietot līdz pat 8 nedēļām, kam sekotu vismaz 3-4 nedēļu pārtraukums. Uztura bagātinātājus neaizstāj pilnvērtīgu uzturu.

  Immuno Shots - jālieto vismaz 4 nedēļas, ieteicamais kursa ilgums - 6-8 nedēļas, kursa ilgums var būt līdz 3 mēnešiem. Pēc tam - jāievēro vismaz 1 mēneša pauze. Pēc 6-8 nedēļām Immuno Shots  lietošanas kursu var pagarināt lietojot Immuno Fiber Sachets. Uztura bagātinātājus nedrīkst izmantot kā pārtikas aizstājējus.

  Immuno Fiber Sachets - jālieto vismaz 1 mēnesi, ieteicamais lietošanas ilgums - 3 mēneši. Vēlāk ieteicams veikt vismaz 1 mēneša pārtraukumu vai lietot citus šķiedrvielu kompleksus. Uztura bagātinātājus neaizstāj pilnvērtīgu uzturu.

   

 3. Ieteikumi kā lietot dažādu ACORUS BALANCE uztura bagātinātāju vienlaicīgi. 

  Produkti, kurus nav ieteicams lietot vienlaikus:
  Nav ieteicams vienlaikus lietot Immuno Sachets un Collagen Beauty Shots/ Sachets, jo abos produktos ir vienas un tās pašas sastāvdaļas.

  Ieteicams vienlaikus lietot tikai vienu Collagen Beauty līnijas uztura bagātinātāju.

  Svarīgi pievērst uzmanību, vai vienlaicīgi tiek lietoti citi uztura bagātinātāji, kas satur vienas un tās pašas aktīvās vielas, vitamīnus, minerālvielas. Lai iegūtu detalizētāku dažādu uztura bagātinātāju saderību, iesakām konsultēties ar ārstu vai farmaceitu.

   

 4. Vai ir var vienlaikus lietot vairākus šķiedrvielu kompleksus? 

  Vienlaikus var lietot jebkurus divus šķiedrvielu kompleksus. Lūdzu, pievērsiet uzmanību pietiekamai šķidruma uzņemšanai lietojot šķiedrvielu kompleksus, rezultāta sasniegšanai.

   

 5. Kā lietot vairākus uztura bagātinātājus vienlaikus? 

  Lietojot šķiedrvielu kompleksus un Shots/Sachets, ieteicams lietot šķiedrvielu kompleksus pirms brokastīm un / vai vakariņām, bet citus uztura bagātinātājus lietot dienas laikā / pusdienās (piemēram, Collagen Beauty Shots/Sachets utt. Pirms pusdienām).

  Ja vienlaikus tiek lietoti vairāki Shots/Sachets - vispirms vienmēr lietojiet kolagēnu saturošs uztura bagātinātāju, citu uztura bagātinātāju lietošanas secībai nav nozīmes, tomēr kā pēdējie uztura bagātinātājie dienas laikā vajadzētu būt Immuno Fiber Sachets.

   

 6. Vitamīnu saderība. Vai vajadzētu pārtraukt lietot kādus vitamīnus no MEGA komplekta, uzsākot vitamīnu lietošanu tajā laikā (ja jau lietojat C un D vitamīnus, kā arī zivju eļļu)? 

  Ja lietojat citus uztura bagātinātājus ar minerālvielām (varu, cinku, selēnu, mangānu utt.) - jums jāpārbauda, ​​vai uztura bagātinātājos, kurus plānojat sākt lietot, ir tādas pašas minerālvielas. Ja daži minerāli pārklājas, šo papildinājumu lietošana vienlaicīgi nav ieteicama.

  Omega-3/6/9 (zivju eļļa, naktssveces eļļa utt.) Var lietot kopā ar visiem Acorus Balance uztura bagātinātājiem.

  Ja lietojat vitamīnu uztura bagātinātājus (A, E, C, K, D, B vitamīni), varat tos lietot kopā ar uztura bagātinātāju Acorus Balance, ja:

  - Vitamīni, kas jau ir uztura bagātinātājā, nepārklājas ar vitamīniem, ko satur uztura bagātinātājs, kuru plānojat  lietot;


  - Ja jūsu lietotie vitamīnu preparāti / uztura bagātinātāji nesatur lielas vitamīnu devas (apmēram 100% no ieteicamās dienas devas) un vitamīni, ko lietojat, sakrīt ar vitamīniem, kas ir uztura bagātinātājā, ko plānojat lietot , produktus var ņemt kopā;

  - Ja uztura bagātinātāji, ko lietojat, satur augu ekstraktus, pārbaudiet, vai tie nepārklājas ar citu uztura bagātinātāju augu ekstraktiem. Ja tie pārklājas, šādus produktus ieteicams nelietot kopā.

  - Fiber Slim detox, Fiber Colon detox, Fiber Psyllium šķiedrvielu kompleksi var palēnināt un pasliktināt citu vienlaicīgi lietotu medikamentu vai citu uztura bagātinātāju uzsūkšanos, tāpēc vienlaicīga lietošana nav ieteicama. Šķiedrvielu kompleksus ieteicams lietot vismaz 2 stundas pēc vai pirms zāļu vai citu uztura bagātinātāju lietošanas.

  - Lai iegūtu detalizētāku dažādu uztura bagātinātāju saderību, iesakām konsultēties ar ārstu vai farmaceitu.

   

 7. Vai ACORUS BALANCE ir droša grūtniecēm un jaunajām māmiņām? 

  Acorus Balance produktu lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā nav ieteicama, jo nav pietiekamu datu par šo produktu sastāvdaļu drošību auglim / zīdainim.

  Fiber Psyllium var lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā.

  Collagen Beauty Shots var droši lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā, jo aktīvās sastāvdaļas netiek uzskatītas par kaitīgām auglim / bērnam, BET konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

   

 8. Kurā diennakts laika visefektīvāk ir lietot šķiedrvielu kompleksus? 

  Šķiedrvielas ieteicams lietot 1-2 reizes dienā, vēlams 15-30 minūtes pirms brokastīm un / vai 15-30 minūtes pirms vakariņām. Svarīgi dzert pietiekami daudz šķidruma laikā, kad lietojat šķiedrvielas.

   

 9. Šķiedrvielas ieteicams dzert divas reizes dienā, bet, ja es dubultošu ūdens daudzumu un pievienošu divreiz vairāk šķiedrvielu, vai ir iespējams dzert šķiedrvielas vienu reizi, nevis divas dienā? 

  Ieteicamo šķiedrvielu dienas devu var uzņemt arī ar lielāku šķidruma daudzumu vienā lietošanas reizē, taču, lai panāktu labāku un līdzsvarotāku efektu, iesakām ievērot lietošanas instrukciju uz iepakojuma.

  Lietojot šķiedrvielu kompleksus, jāievēro norādījumi uz iepakojuma. Ieteicams pakāpeniski palielināt patērēto šķiedrvielu daudzumu (lai izvairītos no diskomforta), līdz tiek sasniegta ieteicamā diennakts. Lai novērstu aizcietējumus, ir nepieciešams lietot pietiekami daudz šķiedrvielu.

   

 10. Vai šķiedrvielas ir piemērotas veģetāriešiem? 

  Šķiedrvielu kompleksi, izņemot Fiber Beauty Collagen, nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas, tāpēc ir piemēroti vegāniem un veģetāriešiem.

  Fiber Beauty Collagen izmanto dzīvnieku izcelsmes kolagēnu, tāpēc tiem, kas vēlas produktus bez dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām, šis produkts nav piemērots.

   

 11. No kāda vecuma var lietot šķiedrvielu kompleksus? 

  Fiber Psyllium ir piemērots bērniem no 3 gadu vecuma. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par šķiedrvielu lietošanu bērniem jaunākiem par 3 gadu vecumu. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu uzturu. Svarīgi atcerēties daudzveidīga un sabalansēta uztura un veselīga dzīvesveida nozīmi.

  Ja vien produkta aprakstā nav norādīts citādi, citu šķiedrvielu kompleksu lietošana ir ieteicama no 12 gadu vecuma.

   

 12. Kā jāuzglabā šķiedrvielu kompleksi? 

  Šķiedrvielas, tāpat kā citi uztura bagātinātāji, jāuzglabā sausā, labi vēdināmā telpā istabas temperatūrā, vēlams oriģinālajā ražotāja iepakojumā. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

   

 13. Vai produkti satur glutēnu vai laktozi (ja jā, tad kādu)? Vai šķiedrvielu kompleksos ir kādi alergēni? 

  Visi produkta alergēni ir izcelti uz produkta etiķetes saskaņā ar likumdošanas prasībām. Produktus nedrīkst lietot cilvēki, kuri ir jutīgi pret kādu no uztura bagātinātāja sastāvdaļām.

  Acorus Balance šķiedrvielu kompleksi, Shots un Sachets nesatur glutēnu.

  Acorus Balance uzkodas satur glutēnu saturošas sastāvdaļas, tāpēc cilvēkiem ar glutēna nepanesību vajadzētu izvairīties no šiem produktiem.

  Acorus Balance Immuno shots satur liellopu jaunpienu, tāpēc šis produkts var saturēt laktozes daļiņas.

  Acorus Balance vitamīni, lakto bifidobaktērijas šokolādē ar multivitamīniem, produkts satur piena pulveri, tāpēc cilvēkiem, kuri nepanes laktozi, no produkta jāizvairās. Šis produkts var saturēt arī zemesriekstu, mandeļu, lazdu riekstu un glutēna daļiņas.

   

bottom of page